Pri objednávke za 20,- eur a viac, poštovné neplatíte. REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI nakupujú celý prvý rok so zľavou 5% (zľavový kupón s celoročnou platnosťou obdržíte po zrealizovaní prvého nákupu.)
Kód: 97/OLI2 | Značka: Evoilino

Olivová pasta pikantná 190g

€5 / ks €2,63 / 100 g
Skladom

Pochúťka  k vínu, pivu, studené predjedlo, ale tiež skvelá prísada do teplých jedál.

zloženie:

Olivová pasta zo zelených olív pikantná  190g:  olivová pasta (rozomleté zelené olivy), cesnak, červená paprika, oregano

Skladovanie na chladnom mieste, po otvorení v chladničke.

Alergény: orechy

Výrobca: CORFU SPIRIT a.e., Klimatia, Corfu, Greece, tel. 00302663094058 pre Evoilino

Nenechajte sa zmiasť češtinou na etiketách, toto sú čisté grécke produkty priamo z gréckeho ostrova Korfu.

Táto malá rodinná firma je dôkazom, že láska nepozná hranice. 

Takto svoj príbeh opisuje pani Evka z Čiech:

"Keď som pred mnohými rokmi priplávala loďou, z talianskeho Brindisi – z prístavnej šedej industriálnej zóny – k brehom Kerkyry, zatajil sa mi krásou starého mesta dych. Okamžite som sa zamilovala do tohto rozprávkového miesta. Nebolo to však zamilovanie posledné. Druhá zamilovanosť prišla vzápätí a to do stromu, ktorý si od prvého pohľadu a dotyku veľmi vážim a ctím – zamilovala som sa do olivovníka. Nakoniec, po rokoch strávených na olivovom ostrove, prišla zamilovanosť tretia a to do ostrovana. A tak mi vďaka nemu život nadelil všetko, o čom som dovtedy snívala. Zrazu som mala svoje olivovníky, život na milovanom, prekrásnom ostrove a k tomu ešte skvelého partnera. A tým začína už nie môj, ale náš príbeh – príbeh našej grécko-slovenskej rodiny!

POKRAČUJE TO O NÁS V roku 2008 vznikla malá firma Evoilino, ktorá má dodnes za cieľ vyrábať kvalitný olivový olej z nepoškodeného, ​​chemicky neošetrovaného ovocia. Plody sa lisujú iba mechanickým spôsobom maximálne do 40°C bez následného použitia chemických substancií a potravinárskeho farbiva. Extra panenský a panenský olivový olej je hlavným a základným produktom našej malej firmy Evoilino. Okrem neho chystáme aj ďalšie prírodné produkty z divokej korfskej prírody. 

VÝZNAM ZNAČKY EVOILINO -> Eva – olej – víno, názov vystihuje všetko, čo nám prináša radosť a úžitok."

Videá o Evoilino si môžete pozrieť tu: 

Zelená oliva je liek, čierna oliva je jedlo.

Zaujímavosti o olivovom oleji - rozhovor

O živote na Korfu

O živote na Korfu - časť 2

 Zber olív

 

Toľko slová priamo od hrdinky tohto príbehu a my sa tešíme, že tento produkt priamo z rúk farmárov je pre vás pripravený a dostupný aj v našom E-shope.