Pri objednávke za 20,- eur a viac, poštovné neplatíte. REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI nakupujú celý prvý rok so zľavou 5% (zľavový kupón s celoročnou platnosťou obdržíte po zrealizovaní prvého nákupu.)

Evoilino

Nenechajte sa zmiasť češtinou na etiketách, toto sú čisté grécke produkty priamo z gréckeho ostrova Korfu.

Táto malá rodinná firma je dôkazom, že láska nepozná hranice. 

Takto svoj príbeh opisuje pani Evka z Čiech:

"Keď som pred mnohými rokmi priplávala loďou, z talianskeho Brindisi – z prístavnej šedej industriálnej zóny – k brehom Kerkyry, zatajil sa mi krásou starého mesta dych. Okamžite som sa zamilovala do tohto rozprávkového miesta. Nebolo to však zamilovanie posledné. Druhá zamilovanosť prišla vzápätí a to do stromu, ktorý si od prvého pohľadu a dotyku veľmi vážim a ctím – zamilovala som sa do olivovníka. Nakoniec, po rokoch strávených na olivovom ostrove, prišla zamilovanosť tretia a to do ostrovana. A tak mi vďaka nemu život nadelil všetko, o čom som dovtedy snívala. Zrazu som mala svoje olivovníky, život na milovanom, prekrásnom ostrove a k tomu ešte skvelého partnera. A tým začína už nie môj, ale náš príbeh – príbeh našej grécko-slovenskej rodiny!

POKRAČUJE TO O NÁS V roku 2008 vznikla malá firma Evoilino, ktorá má dodnes za cieľ vyrábať kvalitný olivový olej z nepoškodeného, ​​chemicky neošetrovaného ovocia. Plody sa lisujú iba mechanickým spôsobom maximálne do 40°C bez následného použitia chemických substancií a potravinárskeho farbiva. Extra panenský a panenský olivový olej je hlavným a základným produktom našej malej firmy Evoilino. Okrem neho chystáme aj ďalšie prírodné produkty z divokej korfskej prírody. 

VÝZNAM ZNAČKY EVOILINO -> Eva – olej – víno, názov vystihuje všetko, čo nám prináša radosť a úžitok."

Videá o Evoilino si môžete pozrieť tu: 

Zelená oliva je liek, čierna oliva je jedlo.

Zaujímavosti o olivovom oleji - rozhovor

O živote na Korfu

O živote na Korfu - časť 2

 Zber olív

 

Toľko slová priamo od hrdinky tohto príbehu a my sa tešíme, že tento produkt priamo z rúk farmárov je pre vás pripravený a dostupný aj v našom E-shope.

 

Cena

489
1489
Photoroom 20240601 152737~2
Oreganový olej 100ml
€4

Oreganový olej:

Carvacrol, ktorý je najdôležitejšou zložkou oreganového oleja má silný antimikrobiálny účinok a posilňuje imunitný systém.

Vypredané 
Kód: 100/ORE
Olivová pasta
Olivová pasta 190g
€5

Pochúťka  k vínu, pivu, studené predjedlo, ale tiež skvelá prísada do teplých jedál.

Skladom 
Detail
Kód: 97/OLI
pikantná olivová pasta
Olivová pasta pikantná 190g
€5

Pochúťka  k vínu, pivu, studené predjedlo, ale tiež skvelá prísada do teplých jedál.

Skladom 
Detail
Kód: 97/OLI2
Figová marmeláda
Figový džem 250g
€6

Figový džem  250g, z ostrova Korfu - grécka klasika od česko-gréckej rodiny, žijúcej na Korfu, Evoilino  (preto je na fotografii názov v českom jazyku).

Skladom 
Detail
Kód: 81/FIG
Olivová marmeláda
Olivový džem 250g
€6

Olivový džem 250g, z ostrova Korfu - olivy na sladko? Vyskúšajte zaujímavú kombináciu olív, zeleného jablka a medu. (od Evoilino)

Skladom 
Detail
Kód: 81/OLI
Evoilino olivový olej 500ml.
Tip
Extra panenský olivový olej Evoilino 500ml
€11

Ručne zbierané olivy, vlastné olivovníky pestované s láskou, rodinné dedičstvo a dodržiavanie tradičného mechanického lisovania prinášajú kvalitný produkt s významnými zdravotnými benefitmi.  

 

Skladom 
Detail
Kód: 94/500
Evoilino olivový olej 1l
Tip
Extra panenský olivový olej Evoilino 1l
€20,90

Olivy sú zbierané ručne z vlastných olivovníkov, ktoré sú pestované s láskou.  Keďže ide o rodinné dedičstvo, samozrejmosťou je dodržiavanie tradičného mechanického lisovania, ktoré prináša kvalitný produkt s významnými zdravotnými benefitmi.  

 

Vypredané 
Kód: 94/1L
Evoilino olivový olej 5l
Tip
Extra panenský olivový olej Evoilino 5L
€89

Ručne zbierané olivy, vlastné olivovníky pestované s láskou, rodinné dedičstvo a dodržiavanie tradičného mechanického lisovania prinášajú kvalitný produkt s významnými zdravotnými benefitmi.  

 

Skladom 
Detail
Kód: 94/5L
8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom