Pri objednávke za 20,- eur a viac, poštovné neplatíte. REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI nakupujú celý prvý rok so zľavou 5% (zľavový kupón s celoročnou platnosťou obdržíte po zrealizovaní prvého nákupu.)
Kód: 60/250 | Značka: Elaionas Tsirka

Extra panenský olivový olej Elaionas Tsirka 250ml

€8,90 / ks €0,04 / 1 ml
Skladom

Slovenka Eva a Grék Tasos ponúkajú absolútne čistý produkt, za ktorý ručia nielen menom rodiny, ale aj tvárou - v logu firmy je pán Tasos.

Ak chcete o tejto rodine vedieť viac, nech sa páči video:  Slovenka Eva na Korfu - epizóda Cestou necestou  (o olivovníkoch až v závere videa)

Kategória: Olivový olej
Objem: 250ml
Typ oleja: čistý extra panenský

Tento olej pochádza od pestovateľa a výrobcu s názvom Elaionas Tsirka. Stoja za ním Slovenka Eva  a Grék Tasos. Pani Eva Gasteratou Ondríková je rodáčka z Ružomberka.  Mala v pláne prežiť svoj život na Slovensku, no potom spoznala svojho budúceho manžela Tasosa, s ktorým odišla na čarovný ostrov Korfu, kde spolu vyrábajú extra panenský olivový olej. Tasosova rodina vlastní olivové háje viac ako 100 rokov.  Najdôležitejšia pre nich je organická cesta.  Ponúkajú absolútne čistý produkt, za ktorý ručia nielen menom rodiny, ale aj tvárou – v logu firmy je pán Tasos. Za pár rokov sa im podarilo už získať aj významné svetové ocenenia, čo iba potvrdzuje kvalitu ich práce.

Ako vzniká poctivý olivový olej si viac prečítate v článku.

 

Extra panenský olivový olej - olivový olej výberovej kategórie, získaný priamo z olív a výlučne mechanickými spôsobmi.
Podmienky skladovania: Skladujte v chlade a chráňte pred svetlom.

Vyrobené v Grécku, EL 40 104

Priemerné výživové hodnoty na 100ml:

 

Energetická hodnota:  3448 kJ/824 Kcal

Proteíny: 0g

Tuky:  91,6g, z toho: 

nasýtené mastné kyseliny: 13,4g

mononenasýtené mastné kyseliny: 68,2g

polynenasýtené mastné kyseliny: 10g

Sacharidy: 0g, z toho cukry: 0g

Sodík:  0g

 

Charakteristika kvality:

Acidita: 0,3% - 0,8%

Peroxidové číslo:   ≤ 20mEqO/Kg

Vosk:  ≤ 150mg/kg

K270:   ≤ 0,22

K232:   ≤ 2,50

ΔΚ/DK: ≤ 0,01

Za pestovateľom a výrobcom s názvom Elaionas Tsirka stoja  Slovenka Eva  a Grék Tasos. Pani Eva Gasteratou Ondríková je rodáčka z Ružomberka.  Mala v pláne prežiť svoj život na Slovensku, no potom spoznala svojho budúceho manžela Tasosa, s ktorým odišla na čarovný ostrov Korfu, kde spolu vyrábajú extra panenský olivový olej. Tasosova rodina vlastní olivové háje viac ako 100 rokov.  Najdôležitejšia pre nich je organická cesta.  Ponúkajú absolútne čistý produkt, za ktorý ručia nielen menom rodiny, ale aj tvárou – v logu firmy je pán Tasos. Za pár rokov sa im podarilo už získať aj významné svetové ocenenia, čo iba potvrdzuje kvalitu ich práce.

Ak chcete o tejto rodine vedieť ešte viac, nech sa páči video:  Slovenka Eva na Korfu - epizóda Cestou necestou  (o olivovníkoch až v závere videa)