Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Vyberiem si sám/sama :-)

Radenie produktov

Cena

€ 3€ 95
1395

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Objem oleja

Región

Typ oleja

Zobrazených položiek: 86

Výpis produktov

Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family  extra jemný
Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family extra jemný
€3,20
Jednotková cena: €3,20 / 100 ml

Vypredané 
180/100ML
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml  vôňa a dochuť horských bylín
Tip
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml vôňa a dochuť horských bylín
€3,20
Jednotková cena: €32 / 1 l

Skladom 
568/03100ML
Zelený extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family  nefiltrovaný, jednoodrodový 190/100ML
Kalamata PDO 100ml
Acidita max 0,2% Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 100ml korenistý a výrazný
€3,90
Jednotková cena: €3,90 / 100 ml

Skladom 
649/100ML
olivový olej s citrónom 100ml
Olivový olej s citrónom 100ml - Savouidakis jemný
€4,10
Jednotková cena: €4,10 / 100 ml

Skladom 
380/100C
olivový olej s pomarančom 100ml
Olivový olej s pomarančom 100ml - Savouidakis jemný
€4,10
Jednotková cena: €4,10 / 100 ml

Skladom 
380/100P
Organický Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family  skorý zber, bio
Organický Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family skorý zber, bio
€4,20
Jednotková cena: €4,20 / 100 ml

Vypredané 
190/100MLOR
250ml EVOO Argeon
Extra panenský olivový olej Argeon 250ml - Peloponéz Autentická grécka chuť v praktickej fľaši
€6,50
Jednotková cena: €26 / 1 l

Skladom 
472/250ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€6,90
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
568/250ML
olivový olej s citronom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Olivový olej s citrónom 250ml - Savouidakis jemný
€7,50
Jednotková cena: €3 / 100 ml

Vypredané 
380/CIT
olivový olej s pomarančom
Olivový olej s pomarančom 250ml - Savouidakis jemný
€7,50
Jednotková cena: €3 / 100 ml

Skladom 
380/POM
Kalamata PDO 250ml
Acidita max 0,2% Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 250ml korenistý a výrazný
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
649/250ML
Olivový olej s bazalkou 625/BAZAL
Horčicový olivový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s horčicou 250ml mäso, pečenie, grilovanie
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/HORC
maslový olivový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s maslovou príchuťou 250ml vegánsky
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/MASLO
Olivový olej s mätou
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s mätou 250ml stredomorská chuť a vôňa
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/MATA
Rozmarínový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s rozmarínom 250ml výrazná vôňa a chuť
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/ROZ
tymian a med
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s tymiánom a medom 250ml výrazná vôňa a chuť
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/TYM
Vanilkový olivový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s vanilkou 250ml jemná a sofistikovaná chuť
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/VANILKA
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 100ml- SPREJ  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 100ml- SPREJ organický (BIO), s oceneniami
€7,90
Jednotková cena: €7,90 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA4
extra panenský olivový olej sprej
Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej v spreji - 250ml Voliotis Family jednoodrodový, skorý zber
€9,50
Jednotková cena: €3,80 / 100 ml

Skladom 
190/SPRAY
500ml Argeon olivový olej
Extra panenský olivový olej Argeon 500ml - Peloponéz Autentický olej z Peloponézu
€9,80
Jednotková cena: €19,60 / 1 l

Skladom 
472/500ML
Ochutnávkový set Voliotis 300ml  tri chute, jeden príbeh
Ochutnávkový set Voliotis 300ml tri chute, jeden príbeh
€10,30
Jednotková cena: €3,43 / 100 ml

Momentálne nedostupné 
602
Extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - Kréta - Ladi (Tsouderos)  divoké oregano z Kréty
Novinka
Extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - Kréta - Ladi (Tsouderos) divoké oregano z Kréty
€10,40
Jednotková cena: €4,16 / 100 ml

Skladom 
LADI/OREG
500ml Golden Kreta 380/500ML
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 500 ml extra jemný
€10,90
Jednotková cena: €2,18 / 100 ml

Skladom 
180/500ML
LADI 03 500ml
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 500ml vôňa a dochuť horských bylín, Kréta
€11
Jednotková cena: €22 / 1 l

Skladom 
568/03500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€11,90
Jednotková cena: €2,38 / 100 ml

Skladom 
568/500ML
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml  Kréta - LADI Tsouderos
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml Kréta - LADI Tsouderos
€11,90
Jednotková cena: €23,80 / 1 l

Skladom 
580/500ML
482246652 631388972967605 213559947856134106 n
Extra panenský olivový olej Argeon Premium 500ml - Peloponéz Autentický olej z Peloponézu
€12,50
Jednotková cena: €25 / 1 l

Skladom 
472/500MLP
Olive Oil with TRUFFLEWeb
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej s príchuťou hľuzovky, 250 ml pár kvapiek k dokonalosti vašich jedál
€12,50
Jednotková cena: €5 / 100 ml

Skladom 
106/250
Darčekový set olivových olejov 300ml  tri chute, jeden príbeh
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Darčekový set olivových olejov 300ml tri chute, jeden príbeh
€12,70
Jednotková cena: €4,23 / 100 ml

Vypredané 
601
Extra panenský olivový olej s citrónom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej s citrónom 250ml od Voliotis Family výrazne aromatický organický
€12,90
Jednotková cena: €5,16 / 100 ml

Vypredané 
200/CIT
New Project1
Tip
Extra panenský olivový olej s chilli 250ml Voliotis Family - organický intenzívna chuť a prírodné antioxidanty
€12,90
Jednotková cena: €5,16 / 100 ml

Skladom 
200/CHILLI
oregano olivovy olej
Tip
Extra panenský olivový olej s oreganom 250ml od Voliotis Family výrazne aromatický organický
€12,90
Jednotková cena: €5,16 / 100 ml

Skladom 
200/OREG
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 750 ml extra jemný
€12,90
Jednotková cena: €1,72 / 100 ml

Skladom 
180/750ML
750ML PREMIUM
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon PREMIUM 750ml - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz)
€13,30
Jednotková cena: €17,73 / 1 l

Skladom 
472/750ML
zelený jednoodrodový grécky olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Zelený extra panenský olivový olej 500ml Voliotis Family nefiltrovaný, jednoodrodový
€13,70
Jednotková cena: €2,74 / 100 ml

Vypredané 
190/500ML
organic 500
Novinka
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 500ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
€13,80
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
OR190/500
Kalamata PDO 500ml
Acidita max 0,2% Tip
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 500ml korenistý a výrazný
€13,90
Jednotková cena: €2,78 / 100 ml

Skladom 
649/500ML
plechovky olivovy olej
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 250ml- PLECHOVKA organický (BIO), s oceneniami
€14,90
Jednotková cena: €5,96 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA5
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 250ml- SKLO  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 250ml- SKLO organický (BIO), s oceneniami
€15,20
Jednotková cena: €6,08 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA2
500ml olivový olej Peloponéz Grécko
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Dakry Olive 500 ml - Messinia Peloponéz s ovocnou dochuťou a očarujúcou vôňou
€15,50
Jednotková cena: €3,10 / 100 ml

Skladom 
400/500ML
olivecious olivový olej
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
Extra panenský olivový olej Pappous Olivecious 500ml rodinný, živý, výrazný, jednoodrodový
€15,90
Jednotková cena: €3,18 / 100 ml

Skladom 
PAPPOUS
Olivový olej 1L
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 1 L extra jemný
€16,50
Jednotková cena: €16,50 / 1 l

Vypredané 
180/1L
organic 500
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 750ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
€16,90
Jednotková cena: €2,25 / 100 ml

Skladom 
OR190/750
zelený jednoodrodový grécky olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov
190/750ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€17,90
Jednotková cena: €17,90 / 1 l

Skladom 
568/1L
1L Argeon extra panenský
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 1L - Peloponéz Rodinná výroba z Argolidy (Grécko)
€18,20
Jednotková cena: €18,20 / 1 l

Vypredané 
472/1L
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L  vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
568/031L
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L  Kréta - LADI Tsouderos
Tip
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L Kréta - LADI Tsouderos
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
580/1L
extra panenský kréta
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Golden Creta 1L - P.D.O. Messara Kréta vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek
€19,50
Jednotková cena: €19,50 / 1 l

Skladom 
380/1L
oreganovy olej
Vysoký obsah polyfenolov Novinka
BIO extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - POTEUS prémiový 100% organický
€19,90
Jednotková cena: €7,96 / 100 ml

Skladom 
ORE/POTEUS
Rozmarín
Vysoký obsah polyfenolov Novinka
BIO extra panenský olivový olej s ROZMARÍNOM 250ml - POTEUS prémiový 100% organický
€19,90
Jednotková cena: €7,96 / 100 ml

Skladom 
ORE/POTEUS2
Organický (BIO) jednoodrodový extra panenský olivový olej Terra Mycenae 500ml  nádherná trávnatá vôňa a svieža chuť
Novinka Tip Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
851/TERRA
750ml EVOO Peloponez
Vysoký obsah polyfenolov
400/750ML2
organický evoo
Organický extra panenský olivový olej 1L Voliotis Family BIO kvalita, plný polyfenolov
€21
Jednotková cena: €21 / 1 l

Skladom 
190/1LOR
Kalamata PDO 1L
Acidita max 0,2%
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 1L korenistý a výrazný
€21,50
Jednotková cena: €21,50 / 1 l

Vypredané 
649/1L
Prémiový olivový olej s čiernou jarnou hľuzovkou 100 ml  intenzívna chuť kráľovnej húb
Novinka
Prémiový olivový olej s čiernou jarnou hľuzovkou 100 ml intenzívna chuť kráľovnej húb
€21,90
Jednotková cena: €21,90 / 100 ml

Skladom 
805
plechovky olivovy olej
Acidita max 0,2% Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 500ml- PLECHOVKA organický (BIO), s oceneniami
€21,90
Jednotková cena: €4,38 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA6
zelený olivový olej 1l
Vysoký obsah polyfenolov
190/1L
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 500ml- SKLO  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 500ml- SKLO organický (BIO), s oceneniami
€22,50
Jednotková cena: €4,50 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA
voliotis 2l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 2L extra jemný
€30
Jednotková cena: €15 / 1 l

Vypredané 
180/2L
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 750ml- SKLO  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
POTEUSULTRA3
PetroeliaBox
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
PETROELIA
Profitis olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
PROFITIS extra panenský olivový olej od POTEUS 500ml nabitý OLEOCANTHALOM
€35,50
Jednotková cena: €7,10 / 100 ml

Vypredané 
POTEUSPROF
blackrock
Vysoký obsah polyfenolov
200/BLACK
Jednoodrodový vysokopolyfenolový (OLEOCANTHAL) extra panenský olivový olej POTEUS 500ml  Organický (BIO) OLEOCANTHALOVÝ ŠAMPIÓN
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
POTEUS1
prémiový extra panenský olivový olej
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej 500ml od Dakry Olive prémiový, nefiltrovaný, extrémne vysoký obsah polyfenolov
€36,90
Jednotková cena: €73,80 / 1 l

Skladom 
400/500P
3L Extra panenský olivový olej
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 3L - Peloponéz Rodinná výroba v oblasti Mykény
€49,10
€40
(–18 %)
Jednotková cena: €13,33 / 1 l

Vypredané 
472/3L
Extra panenský olivový olej Peloponéz
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 5L extra jemný
€69
Jednotková cena: €13,80 / 1 l

Skladom 
180/5L
5L olivový olej Peloponéz
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 5L - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz - Grécko)
€74,50
Jednotková cena: €14,90 / 1 l

Skladom 
472/5L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€75
Jednotková cena: €15 / 1 l

Skladom 
568/5L
Extra panenský olivový olej SITIA Golden Creta 5L- P.D.O. SITIA Kréta  vyvážená klasika 380/SITIA5
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta  organické pestovanie - BIO certifikát
Novinka Akcia
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta organické pestovanie - BIO certifikát
€86
€79,90
(–7 %)
Jednotková cena: €15,98 / 1 l

Skladom 
380/BIO5L
Extra panenský olivový olej Golden Creta 5L- P.D.O. Messara Kréta  vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek 380/5L
Skorý zber nefiltrovaný
Novinka Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej 5L Voliotis Family zelené olivy, plný polyfenolov
€86,90
Jednotková cena: €17,38 / 1 l

Skladom 
190/5L
Extra panenský olivový olej Pappous Olivecious 5l  rodinný, živý, výrazný, jednoodrodový
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
Extra panenský olivový olej Pappous Olivecious 5l rodinný, živý, výrazný, jednoodrodový
€87,70
Jednotková cena: €17,54 / 1 l

Skladom 
PAPPOUS5L
organický BIO nefiltrovaný olivový olej
Organický extra panenský olivový olej 5L Voliotis Family BIO kvalita, plný polyfenolov
€89,90
Jednotková cena: €17,98 / 1 l

Skladom 
190/5LOR
5L Messinian Olivový olej Peloponéz
Vysoký obsah polyfenolov
400/5L
Organický (BIO) jednoodrodový extra panenský olivový olej Terra Mycenae 5l  nádherná trávnatá vôňa a svieža chuť
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
851/TERRA2

Ovládacie prvky výpisu

86 položiek celkom