Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Rokmi overený - Voliotis Family - Pelion Volos - jemná odroda Amfissa

Rodina Voliotis sa olivám venuje už celé desaťročia. Ich prvý olivový mlyn začal pracovať v roku 1969 v horskej dedinke Agios Vlasios na polostrove Pelion. To, čo začalo ako rodinná tradícia, sa postupne premenilo na značku, ktorú dnes poznajú milovníci olivového oleja po celom Grécku a už aj  za jeho hranicami.

V roku 1981 presťahovali svoj mlyn do Ano Lechonia – do väčšieho, modernizovaného areálu, kde dokážu pod jednou strechou zvládnuť všetko: od spracovania čerstvo pozbieraných olív až po fľaškovanie oleja.

Ich olej pochádza výhradne z odrody Amfissa, ktorá je typická pre stredné Grécko. Táto odroda je známa svojou jemnou, harmonickou chuťou, ktorá nie je príliš horká ani štipľavá, a preto je obľúbená u tých, ktorí hľadajú vyvážený olivový olej vhodný na každodenné použitie. Práve pre túto jemnú chuť máme v ponuke výrobky tohto producenta, aj keď už ide o väčšieho exportéra. No s majiteľmi sme sa stretli niekoľkokrát osobne, aj priamo v ich sídle, mlyne a olivových hájoch a sme presvedčení o ich kvalite - aj napriek tomu, že patria medzi väčšie spoločnosti.

Rodina Voliotis si zakladá na poctivej práci, férovom prístupe a blízkom vzťahu k ľuďom, ktorí ich olej používajú. Kvalita je pre nich kľúčová, no zároveň chcú, aby ich produkty zostali dostupné.

Ich olivový olej je výsledkom spojenia tradície a modernej technológie. Vyniká čistou chuťou, jemnou arómou a krásnou, zlatistou farbou – presne tak, ako sa na pravý olivový olej z Pelionu patrí.

 

 

Radenie produktov

Cena

€ 10€ 90
11090

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Typ oleja

Zobrazených položiek: 21

Výpis produktov

Ochutnávkový set Voliotis 300ml  tri chute, jeden príbeh
Ochutnávkový set Voliotis 300ml tri chute, jeden príbeh
€10,30
Jednotková cena: €3,43 / 100 ml

Momentálne nedostupné 
602
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 500 ml extra jemný
€10,90
Jednotková cena: €2,18 / 100 ml

Skladom 
180/500ML
Darčekový set olivových olejov 300ml  tri chute, jeden príbeh
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Darčekový set olivových olejov 300ml tri chute, jeden príbeh
€12,70
Jednotková cena: €4,23 / 100 ml

Vypredané 
601
Extra panenský olivový olej s citrónom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej s citrónom 250ml od Voliotis Family výrazne aromatický organický
€12,90
Jednotková cena: €5,16 / 100 ml

Vypredané 
200/CIT
New Project1
Tip
Extra panenský olivový olej s chilli 250ml Voliotis Family - organický intenzívna chuť a prírodné antioxidanty
€12,90
Jednotková cena: €5,16 / 100 ml

Skladom 
200/CHILLI
oregano olivovy olej
Tip
Extra panenský olivový olej s oreganom 250ml od Voliotis Family výrazne aromatický organický
€12,90
Jednotková cena: €5,16 / 100 ml

Skladom 
200/OREG
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 750 ml extra jemný
€12,90
Jednotková cena: €1,72 / 100 ml

Skladom 
180/750ML
zelený jednoodrodový grécky olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Zelený extra panenský olivový olej 500ml Voliotis Family nefiltrovaný, jednoodrodový
€13,70
Jednotková cena: €2,74 / 100 ml

Vypredané 
190/500ML
organic 500
Novinka
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 500ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
€13,80
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
OR190/500
Olivový olej 1L
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 1 L extra jemný
€16,50
Jednotková cena: €16,50 / 1 l

Vypredané 
180/1L
organic 500
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 750ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
€16,90
Jednotková cena: €2,25 / 100 ml

Skladom 
OR190/750
zelený jednoodrodový grécky olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov
190/750ML
organický evoo
Organický extra panenský olivový olej 1L Voliotis Family BIO kvalita, plný polyfenolov
€21
Jednotková cena: €21 / 1 l

Skladom 
190/1LOR
zelený olivový olej 1l
Vysoký obsah polyfenolov
190/1L
voliotis 2l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 2L extra jemný
€30
Jednotková cena: €15 / 1 l

Vypredané 
180/2L
blackrock
Vysoký obsah polyfenolov
200/BLACK
Extra panenský olivový olej Peloponéz
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 5L extra jemný
€69
Jednotková cena: €13,80 / 1 l

Skladom 
180/5L
Skorý zber nefiltrovaný
Novinka Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej 5L Voliotis Family zelené olivy, plný polyfenolov
€86,90
Jednotková cena: €17,38 / 1 l

Skladom 
190/5L
organický BIO nefiltrovaný olivový olej
Organický extra panenský olivový olej 5L Voliotis Family BIO kvalita, plný polyfenolov
€89,90
Jednotková cena: €17,98 / 1 l

Skladom 
190/5LOR

Ovládacie prvky výpisu

21 položiek celkom