Pri objednávke za 20,- eur a viac, poštovné neplatíte. REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI nakupujú celý prvý rok so zľavou 5% (zľavový kupón s celoročnou platnosťou obdržíte po zrealizovaní prvého nákupu.)

Cena

47
147
Marmeláda z kumquat ovocia
Kumquat marmeláda 300g
€4,50

Kumquat Marmeláda 300 g, z ostrova Korfu - Kumquat , zaradený medzi citrusy, je strom pochádzajúci z južného Japonska a Číny. V Grécku sa kumquaty pestujú na Korfu . Samotné ovocie je veľmi podobné pomaranču, ale oveľa menšie. Jeho názov v čínštine znamená „zlaté ovocie“.

Ovocie kumquatu je spolu sladkokyslé a má fantastickú vôňu. Dá sa konzumovať aj surová, ale väčšinou sa z nej robia dezerty, marmeláda alebo likér.

Skladom 
Detail
Kód: 81/KUM
Kumquat lyžičkový dezert
Kumquat lyžičkový dezert 250g
€4,60

Kumquat lyžičkový dezert 250g s celými kúskami ovocia - z ostrova Korfu

Lyžicový sladký kumquat so zamatovou chuťou a úžasnou vôňou sa tradične ponúka ako sladký dezert, ale možno ho nájsť aj ako zvýrazňovač chuti v koláčoch, tortách a zákuskoch.

Vyskúšajte ho v jogurte alebo zmrzline.  Jedinečná chuť a kombinácia !!!

Skladom 
Detail
Kód: 81/KUM2
Marmeláda z pomaranča, mandarínky a citrónu
Marmeláda z pomaranča, mandarínky a citrónu 380g
€4,90

 Marmeláda z pomaranča, mandarínky a citrónu, 380 g,  70% ovocia, bez konzervačných látok

- ocenená v Londýne na „Great Taste Award“. 

Skladom 
Detail
Kód: 81/MAR
sušené figy Grécko Evia
Sušené figy Evia 250g
€5,20

Sušené figy Evia sú jedinečným produktom . Tradičné sušené ovocie vyrobené výhradne na ostrove Evia z 25 000 figovníkov miestnej odrody.

To, čo robí sušené figy Evia takými výnimočnými, je spôsob sušenia. Čerstvé figy sa pred vystavením na slnku rozdelia na dve časti a po vysušení sa opäť spoja.

Sušené figy Evia majú veľmi tenkú šupku, sú obzvlášť sladké a svetlej farby.

Skladom 
Detail
Kód: 81/SUS
Slnkom sušené paradajky Grécko
Slnkom sušené paradajky 280g
€5,70

Slnkom sušené paradajky, nasekané v oleji a oregane, bez konzervačných látok

dodá šalátom extra arómu. Perfektná kombinácia so syrovými nátierkami. Skvelo dochucuje všetky červené omáčky. Pripravené ku konzumácii!

Skladom 
Detail
Kód: 81/SLN
Figová marmeláda
Figový džem 250g
€6

Figový džem  250g, z ostrova Korfu - grécka klasika od česko-gréckej rodiny, žijúcej na Korfu, Evoilino  (preto je na fotografii názov v českom jazyku).

Skladom 
Detail
Kód: 81/FIG
Olivová marmeláda
Olivový džem 250g
€6

Olivový džem 250g, z ostrova Korfu - olivy na sladko? Vyskúšajte zaujímavú kombináciu olív, zeleného jablka a medu. (od Evoilino)

Skladom 
Detail
Kód: 81/OLI
Sušené grécke figy Kalamata
Sušené figy Kalamata 450g
€6,90

Sušené figy Kalamata, 450 g, bez konzervačných látok

- Sušené figy sú prírodné lahôdky, ktoré sú úplne synonymom regiónu Kalamata. Chutné, výživné a zdravé, sušené figy Kalamata sú sušené na slnku prirodzeným procesom bez akýchkoľvek chemických prísad. Figy Kalamata sa zavesia nerozrezané ako celé ovocie a vystavia sa slnku, pevne zviazané na paliciach. Vyhľadávaný zdroj energie pre ľudský organizmus, nenahraditeľný vďaka vysokej koncentrácii minerálov a vlákniny.

Skladom 
Detail
Kód: 81/SUS2
8 položiek celkom

„Domáce“ marmelády a sladkosti sú vyrábané iba z čistých a autentických surovín , podľa starých tradičných receptúr bez použitia chemikálií a konzervačných látok.