Pri objednávke za 20,- eur a viac, poštovné neplatíte. REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI nakupujú celý prvý rok so zľavou 5% (zľavový kupón s celoročnou platnosťou obdržíte po zrealizovaní prvého nákupu.)
Kód: 81/SLN

Slnkom sušené paradajky 280g

€5,70 / ks €2,04 / 100 g
Skladom

Slnkom sušené paradajky, nasekané v oleji a oregane, bez konzervačných látok

dodá šalátom extra arómu. Perfektná kombinácia so syrovými nátierkami. Skvelo dochucuje všetky červené omáčky. Pripravené ku konzumácii!

 Slnkom sušené paradajky, nasekané v oleji s oreganom, bez konzervačných látok -  grécky prírodný produkt

hmotnosť: 280g

Výrobca:  CAMPUS, Platikampos Larissa 40009 Grécko, INFO@CAMPUS-GARLIC.GR

Campus bol založený v roku 1996 v Platikampos, Larisa, Grécko. Vyrába kvalitné potravinárske produkty vypestované na miestnej pôde. V roku 2003 sa Campus presťahoval do moderných, novovybudovaných zariadení. S priemyselnými strojmi, ktoré sú v súlade so všetkými národnými a medzinárodnými normami kvality a bezpečnosti a smernicami EÚ, ako aj s certifikáciou podľa ISO 22000, spoločnosť Campus vytvorila vhodnú infraštruktúru pre veľkú výrobu. Podpora miestnych produktov, základných zložiek stredomorskej stravy, je základom pre  tovar s vysokou nutričnou hodnotou pokrývajúcou ľudské potreby. Cesnak, paradajky, olivy a iné poľnohospodárske produkty a grécke slnko ako zdroj energie vytvárajú pozitívne podmienky pre kvalitnú výrobu potravín pre súčasnosť i budúcnosť. Výrobky gréckej pôdy, tradície a histórie, vyrobené so starostlivosťou a vkusom!

skladovanie na chladnom mieste, grécky prírodný produkt