Pri objednávke za 20,- eur a viac, poštovné neplatíte. REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI nakupujú celý prvý rok so zľavou 5% (zľavový kupón s celoročnou platnosťou obdržíte po zrealizovaní prvého nákupu.)
Tip
Kód: 75/ORE | Značka: Mavroudis Olive Oil

Gourmet Mavroudis olivový olej s oreganom 250ml

€12,60 / ks €5,04 / 100 ml
Skladom

Prirodzene doplnený o oregano - spoločným lisovaním bylinky s olivami, ovenčený množstvom ocenení. 

 

Kategória: Olivový olej
Objem: 250ml
Typ oleja: ochutený

Gourmet Mavroudis olivové oleje sú vyrábané spoločným lisovaním olív s jednou vybranou ďalšou zložkou: cesnak, chilli, rozmarín, pomaranč, citrón, mäta, oregano  Pridávájú sa ČERSTVÉ PRIAMO do lisu na olivy. Tieto oleje sú tak prirodzene ochutené, neobsahujú žiadne chemické prísady a boli ocenené v rôznych súťažiach, ako je možné vidieť na priložených fotografiách. 

  • Bezlepkové
  • Bez cukru
  • Vyrobené a plnené do fliaš v oblasti bez orechov
  • Všetky nádoby sú recyklovateľné

 

Olivový olej výberovej kategórie – získaný priamo z olív a výlučne  mechanickými spôsobmi.

Výživové údaje na 100 ml

energie 824 kcal / 3389 kJ
tuk 91,6 g z toho nasýtené mastné kyseliny 12,8 g
sacharidy 0 g z toho cukor 0 g
Bielkoviny 0 g
soľ 0 g

 

Olej obsahuje ďalšiu zložku : oregano

 

Vyrobené a balené: SE Mavroudis Bros Co. / 49084 Moraitika / Korfu – Grécko Krajina pôvodu  : Grécko, EL 40 482

 

 

Mavroudis je priezvisko rodiny pestovateľov olív, ktorí žijú na Korfu v Grécku. Kam až siaha pamäť, od starého otca, cez otca až po syna. Olivy a olivový olej boli ich vášňou, ich životom a chrbtovou kosťou celej rodiny. Ako čas pokročil, spolu s generáciami  neustále rozširovali a pestovali olivové háje, teraz sú hrdými vlastníkmi viac ako 2000 olivovníkov, ktoré prosperujú v mnohých olivových hájoch južnej oblasti Korfu. Veľkú časť týchto hájov tvorí olivovník „Lianolia Kerkyra“, odroda pochádzajúca z Korfu, z ktorých niektoré sú staršie ako 700 rokov. Medzi ďalšie odrody patrí Koroneiki, tieto olivovníky boli vysadené nedávno a produkujú olivový olej s intenzívnou zelenou farbou, ovocnou trávnatou chuťou a výraznou arómou, bohatou na vzácne organoleptické látky, vitamíny a nízkou kyslosťou.