Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Radenie produktov

Cena

€ 6€ 91
1691

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Objem oleja

Región

Typ oleja

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 13

Výpis produktov

Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€6,90
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
568/250ML
extra panenský olivový olej sprej
Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej v spreji - 250ml Voliotis Family jednoodrodový, skorý zber
€9,50
Jednotková cena: €3,80 / 100 ml

Skladom 
190/SPRAY
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 500 ml extra jemný
€10,90
Jednotková cena: €2,18 / 100 ml

Skladom 
180/500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€11,90
Jednotková cena: €2,38 / 100 ml

Skladom 
568/500ML
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 750 ml extra jemný
€12,90
Jednotková cena: €1,72 / 100 ml

Skladom 
180/750ML
Olivový olej 1L
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 1 L extra jemný
€16,50
Jednotková cena: €16,50 / 1 l

Vypredané 
180/1L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€17,90
Jednotková cena: €17,90 / 1 l

Skladom 
568/1L
extra panenský kréta
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Golden Creta 1L - P.D.O. Messara Kréta vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek
€19,50
Jednotková cena: €19,50 / 1 l

Skladom 
380/1L
voliotis 2l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 2L extra jemný
€30
Jednotková cena: €15 / 1 l

Vypredané 
180/2L
Extra panenský olivový olej Peloponéz
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 5L extra jemný
€69
Jednotková cena: €13,80 / 1 l

Skladom 
180/5L
Extra panenský olivový olej SITIA Golden Creta 5L- P.D.O. SITIA Kréta  vyvážená klasika 380/SITIA5
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta  organické pestovanie - BIO certifikát
Akcia Novinka
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta organické pestovanie - BIO certifikát
€86
€79,90
(–7 %)
Jednotková cena: €15,98 / 1 l

Skladom 
380/BIO5L
5L Messinian Olivový olej Peloponéz
Vysoký obsah polyfenolov
400/5L

Ovládacie prvky výpisu

13 položiek celkom