Olivový olej
V ponuke Olivových olejov si môžete vybrať z viacerých druhov a objemovo odlišných balení.
Radenie produktov
Značky
Acidita
Filtrácia oleja
Objem oleja
Polyfenoly
Región
Typ oleja
Zobrazených položiek: 6
Výpis produktov
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 750 ml extra jemný
180/750ML
€12,90
Jednotková cena:
€1,72 / 100 ml
Skladom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon PREMIUM 750ml - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz)
€13,30
Jednotková cena:
€17,73 / 1 l
Skladom
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 750ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
OR190/750
€16,90
Jednotková cena:
€2,25 / 100 ml
Skladom
Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej 750ml Voliotis Family nefiltrovaný, jednoodrodový
190/750ML
€16,90
Jednotková cena:
€2,25 / 100 ml
Vysoký obsah polyfenolov
Extra panenský olivový olej Dakry Olive 750ml - Messinia Peloponéz Kvalitný grécky olivový olej s ovocnou dochuťou
400/750ML2
€20,60
Jednotková cena:
€2,75 / 100 ml
Vysoký obsah polyfenolov
Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 750ml- SKLO organický (BIO), s oceneniami
POTEUSULTRA3
€31,90
Jednotková cena:
€4,25 / 100 ml
Ovládacie prvky výpisu
6 položiek celkom



.png?67bb0638)