Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Radenie produktov

Cena

€ 6€ 80
1680

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Objem oleja

Polyfenoly

Región

Typ oleja

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 14

Výpis produktov

250ml EVOO Argeon
Extra panenský olivový olej Argeon 250ml - Peloponéz Autentická grécka chuť v praktickej fľaši
€6,50
Jednotková cena: €26 / 1 l

Skladom 
472/250ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€6,90
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
568/250ML
500ml Argeon olivový olej
Extra panenský olivový olej Argeon 500ml - Peloponéz Autentický olej z Peloponézu
€9,80
Jednotková cena: €19,60 / 1 l

Skladom 
472/500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€11,90
Jednotková cena: €2,38 / 100 ml

Skladom 
568/500ML
482246652 631388972967605 213559947856134106 n
Extra panenský olivový olej Argeon Premium 500ml - Peloponéz Autentický olej z Peloponézu
€12,50
Jednotková cena: €25 / 1 l

Skladom 
472/500MLP
750ML PREMIUM
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon PREMIUM 750ml - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz)
€13,30
Jednotková cena: €17,73 / 1 l

Skladom 
472/750ML
Olivový olej 1L
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 1 L extra jemný
€16,50
Jednotková cena: €16,50 / 1 l

Vypredané 
180/1L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€17,90
Jednotková cena: €17,90 / 1 l

Skladom 
568/1L
1L Argeon extra panenský
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 1L - Peloponéz Rodinná výroba z Argolidy (Grécko)
€18,20
Jednotková cena: €18,20 / 1 l

Vypredané 
472/1L
3L Extra panenský olivový olej
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 3L - Peloponéz Rodinná výroba v oblasti Mykény
€49,10
€40
(–18 %)
Jednotková cena: €13,33 / 1 l

Vypredané 
472/3L
5L olivový olej Peloponéz
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 5L - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz - Grécko)
€74,50
Jednotková cena: €14,90 / 1 l

Skladom 
472/5L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€75
Jednotková cena: €15 / 1 l

Skladom 
568/5L
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta  organické pestovanie - BIO certifikát
Akcia Novinka
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta organické pestovanie - BIO certifikát
€86
€79,90
(–7 %)
Jednotková cena: €15,98 / 1 l

Skladom 
380/BIO5L

Ovládacie prvky výpisu

14 položiek celkom