Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Radenie produktov

Cena

€ 3€ 80
1380

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Objem oleja

Polyfenoly

Región

Typ oleja

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 17

Výpis produktov

Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml  vôňa a dochuť horských bylín
Tip
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml vôňa a dochuť horských bylín
€3,20
Jednotková cena: €32 / 1 l

Skladom 
568/03100ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€6,90
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
568/250ML
Extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - Kréta - Ladi (Tsouderos)  divoké oregano z Kréty
Novinka
Extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - Kréta - Ladi (Tsouderos) divoké oregano z Kréty
€10,40
Jednotková cena: €4,16 / 100 ml

Skladom 
LADI/OREG
500ml Golden Kreta 380/500ML
LADI 03 500ml
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 500ml vôňa a dochuť horských bylín, Kréta
€11
Jednotková cena: €22 / 1 l

Skladom 
568/03500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€11,90
Jednotková cena: €2,38 / 100 ml

Skladom 
568/500ML
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml  Kréta - LADI Tsouderos
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml Kréta - LADI Tsouderos
€11,90
Jednotková cena: €23,80 / 1 l

Skladom 
580/500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€17,90
Jednotková cena: €17,90 / 1 l

Skladom 
568/1L
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L  vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
568/031L
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L  Kréta - LADI Tsouderos
Tip
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L Kréta - LADI Tsouderos
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
580/1L
extra panenský kréta
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Golden Creta 1L - P.D.O. Messara Kréta vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek
€19,50
Jednotková cena: €19,50 / 1 l

Skladom 
380/1L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€75
Jednotková cena: €15 / 1 l

Skladom 
568/5L
Extra panenský olivový olej SITIA Golden Creta 5L- P.D.O. SITIA Kréta  vyvážená klasika 380/SITIA5
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta  organické pestovanie - BIO certifikát
Akcia Novinka
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta organické pestovanie - BIO certifikát
€86
€79,90
(–7 %)
Jednotková cena: €15,98 / 1 l

Skladom 
380/BIO5L
Extra panenský olivový olej Golden Creta 5L- P.D.O. Messara Kréta  vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek 380/5L

Ovládacie prvky výpisu

17 položiek celkom