Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Radenie produktov

Cena

€ 3€ 95
1395

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Objem oleja

Polyfenoly

Región

Typ oleja

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 56

Výpis produktov

Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml  vôňa a dochuť horských bylín
Tip
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml vôňa a dochuť horských bylín
€3,20
Jednotková cena: €32 / 1 l

Skladom 
568/03100ML
Kalamata PDO 100ml
Acidita max 0,2% Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 100ml korenistý a výrazný
€3,90
Jednotková cena: €3,90 / 100 ml

Skladom 
649/100ML
250ml EVOO Argeon
Extra panenský olivový olej Argeon 250ml - Peloponéz Autentická grécka chuť v praktickej fľaši
€6,50
Jednotková cena: €26 / 1 l

Skladom 
472/250ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€6,90
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
568/250ML
Organické listy olivovníka na čaj - 40g  zber v najproduktívnejšom čase, BIO
Organické listy olivovníka na čaj - 40g zber v najproduktívnejšom čase, BIO
€6,90
Jednotková cena: €17,25 / 100 g

Skladom 
OLIVOVNIKLIST
Kalamata PDO 250ml
Acidita max 0,2% Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 250ml korenistý a výrazný
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
649/250ML
Olivový olej s bazalkou 625/BAZAL
Horčicový olivový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s horčicou 250ml mäso, pečenie, grilovanie
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/HORC
maslový olivový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s maslovou príchuťou 250ml vegánsky
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/MASLO
Olivový olej s mätou
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s mätou 250ml stredomorská chuť a vôňa
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/MATA
Rozmarínový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s rozmarínom 250ml výrazná vôňa a chuť
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/ROZ
tymian a med
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s tymiánom a medom 250ml výrazná vôňa a chuť
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/TYM
Vanilkový olivový olej
Tip
Organický (BIO) extra panenský olivový olej s vanilkou 250ml jemná a sofistikovaná chuť
€7,90
Jednotková cena: €3,16 / 100 ml

Skladom 
625/VANILKA
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 100ml- SPREJ  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 100ml- SPREJ organický (BIO), s oceneniami
€7,90
Jednotková cena: €7,90 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA4
500ml Argeon olivový olej
Extra panenský olivový olej Argeon 500ml - Peloponéz Autentický olej z Peloponézu
€9,80
Jednotková cena: €19,60 / 1 l

Skladom 
472/500ML
Extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - Kréta - Ladi (Tsouderos)  divoké oregano z Kréty
Novinka
Extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - Kréta - Ladi (Tsouderos) divoké oregano z Kréty
€10,40
Jednotková cena: €4,16 / 100 ml

Skladom 
LADI/OREG
500ml Golden Kreta 380/500ML
LADI 03 500ml
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 500ml vôňa a dochuť horských bylín, Kréta
€11
Jednotková cena: €22 / 1 l

Skladom 
568/03500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€11,90
Jednotková cena: €2,38 / 100 ml

Skladom 
568/500ML
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml  Kréta - LADI Tsouderos
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml Kréta - LADI Tsouderos
€11,90
Jednotková cena: €23,80 / 1 l

Skladom 
580/500ML
482246652 631388972967605 213559947856134106 n
Extra panenský olivový olej Argeon Premium 500ml - Peloponéz Autentický olej z Peloponézu
€12,50
Jednotková cena: €25 / 1 l

Skladom 
472/500MLP
Prune Olives Olive Oil 766
750ML PREMIUM
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon PREMIUM 750ml - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz)
€13,30
Jednotková cena: €17,73 / 1 l

Skladom 
472/750ML
Kalamata PDO 500ml
Acidita max 0,2% Tip
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 500ml korenistý a výrazný
€13,90
Jednotková cena: €2,78 / 100 ml

Skladom 
649/500ML
plechovky olivovy olej
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 250ml- PLECHOVKA organický (BIO), s oceneniami
€14,90
Jednotková cena: €5,96 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA5
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 250ml- SKLO  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 250ml- SKLO organický (BIO), s oceneniami
€15,20
Jednotková cena: €6,08 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA2
500ml olivový olej Peloponéz Grécko
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Dakry Olive 500 ml - Messinia Peloponéz s ovocnou dochuťou a očarujúcou vôňou
€15,50
Jednotková cena: €3,10 / 100 ml

Skladom 
400/500ML
olivecious olivový olej
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
Extra panenský olivový olej Pappous Olivecious 500ml rodinný, živý, výrazný, jednoodrodový
€15,90
Jednotková cena: €3,18 / 100 ml

Skladom 
PAPPOUS
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€17,90
Jednotková cena: €17,90 / 1 l

Skladom 
568/1L
1L Argeon extra panenský
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 1L - Peloponéz Rodinná výroba z Argolidy (Grécko)
€18,20
Jednotková cena: €18,20 / 1 l

Vypredané 
472/1L
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L  vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
568/031L
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L  Kréta - LADI Tsouderos
Tip
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L Kréta - LADI Tsouderos
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
580/1L
extra panenský kréta
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Golden Creta 1L - P.D.O. Messara Kréta vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek
€19,50
Jednotková cena: €19,50 / 1 l

Skladom 
380/1L
oreganovy olej
Vysoký obsah polyfenolov Novinka
BIO extra panenský olivový olej s OREGANOM 250ml - POTEUS prémiový 100% organický
€19,90
Jednotková cena: €7,96 / 100 ml

Skladom 
ORE/POTEUS
Rozmarín
Vysoký obsah polyfenolov Novinka
BIO extra panenský olivový olej s ROZMARÍNOM 250ml - POTEUS prémiový 100% organický
€19,90
Jednotková cena: €7,96 / 100 ml

Skladom 
ORE/POTEUS2
Organický (BIO) jednoodrodový extra panenský olivový olej Terra Mycenae 500ml  nádherná trávnatá vôňa a svieža chuť
Novinka Tip Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
851/TERRA
750ml EVOO Peloponez
Vysoký obsah polyfenolov
400/750ML2
Kalamata PDO 1L
Acidita max 0,2%
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Organický (BIO) extra panenský olivový olej P.D.O. Kalamata 1L korenistý a výrazný
€21,50
Jednotková cena: €21,50 / 1 l

Vypredané 
649/1L
plechovky olivovy olej
Acidita max 0,2% Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 500ml- PLECHOVKA organický (BIO), s oceneniami
€21,90
Jednotková cena: €4,38 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA6
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 500ml- SKLO  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 500ml- SKLO organický (BIO), s oceneniami
€22,50
Jednotková cena: €4,50 / 100 ml

Skladom 
POTEUSULTRA
PRÉMIOVÝ vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej POTEUS 750ml- SKLO  organický (BIO), s oceneniami
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
POTEUSULTRA3
PetroeliaBox
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Tip Acidita max 0,2%
PETROELIA
Profitis olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
PROFITIS extra panenský olivový olej od POTEUS 500ml nabitý OLEOCANTHALOM
€35,50
Jednotková cena: €7,10 / 100 ml

Vypredané 
POTEUSPROF
Jednoodrodový vysokopolyfenolový (OLEOCANTHAL) extra panenský olivový olej POTEUS 500ml  Organický (BIO) OLEOCANTHALOVÝ ŠAMPIÓN
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
POTEUS1
3L Extra panenský olivový olej
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 3L - Peloponéz Rodinná výroba v oblasti Mykény
€49,10
€40
(–18 %)
Jednotková cena: €13,33 / 1 l

Vypredané 
472/3L
5L olivový olej Peloponéz
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Argeon 5L - Peloponéz Rodinná výroba z olív z Argolidy (Peloponéz - Grécko)
€74,50
Jednotková cena: €14,90 / 1 l

Skladom 
472/5L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€75
Jednotková cena: €15 / 1 l

Skladom 
568/5L
Extra panenský olivový olej SITIA Golden Creta 5L- P.D.O. SITIA Kréta  vyvážená klasika 380/SITIA5
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta  organické pestovanie - BIO certifikát
Novinka Akcia
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta organické pestovanie - BIO certifikát
€86
€79,90
(–7 %)
Jednotková cena: €15,98 / 1 l

Skladom 
380/BIO5L
Extra panenský olivový olej Golden Creta 5L- P.D.O. Messara Kréta  vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek 380/5L
Extra panenský olivový olej Pappous Olivecious 5l  rodinný, živý, výrazný, jednoodrodový
Novinka Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
Extra panenský olivový olej Pappous Olivecious 5l rodinný, živý, výrazný, jednoodrodový
€87,70
Jednotková cena: €17,54 / 1 l

Skladom 
PAPPOUS5L
5L Messinian Olivový olej Peloponéz
Vysoký obsah polyfenolov
400/5L
Organický (BIO) jednoodrodový extra panenský olivový olej Terra Mycenae 5l  nádherná trávnatá vôňa a svieža chuť
Vysoký obsah polyfenolov Acidita max 0,2%
851/TERRA2

Ovládacie prvky výpisu

56 položiek celkom