Aktuálnu cestu do Grécka sme museli posunúť a teda vaše objednávky vieme zabaliť a ešte odoslať v predĺženom termíne - do 27.9.2026. Objednávky zadané po tomto termíne zabalíme a odošleme až po našom návrate - najskôr 9.10.2026. Ďakujeme za pochopenie a za priazeň ♥♥♥

Radenie produktov

Cena

€ 3€ 91
1391

Značky

Acidita

Filtrácia oleja

Objem oleja

Polyfenoly

Región

Typ oleja

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 41

Výpis produktov

Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family  extra jemný
Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family extra jemný
€3,20
Jednotková cena: €3,20 / 100 ml

Vypredané 
180/100ML
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml  vôňa a dochuť horských bylín
Tip
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 100ml vôňa a dochuť horských bylín
€3,20
Jednotková cena: €32 / 1 l

Skladom 
568/03100ML
Zelený extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family  nefiltrovaný, jednoodrodový 190/100ML
Organický Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family  skorý zber, bio
Organický Extra panenský olivový olej 100ml Voliotis Family skorý zber, bio
€4,20
Jednotková cena: €4,20 / 100 ml

Vypredané 
190/100MLOR
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 250ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€6,90
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
568/250ML
extra panenský olivový olej sprej
Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej v spreji - 250ml Voliotis Family jednoodrodový, skorý zber
€9,50
Jednotková cena: €3,80 / 100 ml

Skladom 
190/SPRAY
Ochutnávkový set Voliotis 300ml  tri chute, jeden príbeh
Ochutnávkový set Voliotis 300ml tri chute, jeden príbeh
€10,30
Jednotková cena: €3,43 / 100 ml

Momentálne nedostupné 
602
500ml Golden Kreta 380/500ML
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 500 ml extra jemný
€10,90
Jednotková cena: €2,18 / 100 ml

Skladom 
180/500ML
LADI 03 500ml
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 500ml vôňa a dochuť horských bylín, Kréta
€11
Jednotková cena: €22 / 1 l

Skladom 
568/03500ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 500ml Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€11,90
Jednotková cena: €2,38 / 100 ml

Skladom 
568/500ML
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml  Kréta - LADI Tsouderos
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. 500ml Kréta - LADI Tsouderos
€11,90
Jednotková cena: €23,80 / 1 l

Skladom 
580/500ML
Darčekový set olivových olejov 300ml  tri chute, jeden príbeh
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Darčekový set olivových olejov 300ml tri chute, jeden príbeh
€12,70
Jednotková cena: €4,23 / 100 ml

Vypredané 
601
extra virgin 500
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 750 ml extra jemný
€12,90
Jednotková cena: €1,72 / 100 ml

Skladom 
180/750ML
zelený jednoodrodový grécky olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Zelený extra panenský olivový olej 500ml Voliotis Family nefiltrovaný, jednoodrodový
€13,70
Jednotková cena: €2,74 / 100 ml

Vypredané 
190/500ML
organic 500
Novinka
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 500ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
€13,80
Jednotková cena: €2,76 / 100 ml

Skladom 
OR190/500
500ml olivový olej Peloponéz Grécko
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Dakry Olive 500 ml - Messinia Peloponéz s ovocnou dochuťou a očarujúcou vôňou
€15,50
Jednotková cena: €3,10 / 100 ml

Skladom 
400/500ML
Olivový olej 1L
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 1 L extra jemný
€16,50
Jednotková cena: €16,50 / 1 l

Vypredané 
180/1L
organic 500
Organický (BIO) extra panenský olivový olej 750ml Voliotis Family skorý zber, nefiltrovaný, jednoodrodový
€16,90
Jednotková cena: €2,25 / 100 ml

Skladom 
OR190/750
zelený jednoodrodový grécky olivový olej 500ml
Vysoký obsah polyfenolov
190/750ML
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Novinka
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 1L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€17,90
Jednotková cena: €17,90 / 1 l

Skladom 
568/1L
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L  vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
Extra panenský olivový olej Ladi 03 (Tsouderos) 1L vôňa a dochuť horských bylín z Kréty
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
568/031L
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L  Kréta - LADI Tsouderos
Tip
Extra panenský olivový olej SITIA P.D.O. - 1L Kréta - LADI Tsouderos
€18,90
Jednotková cena: €18,90 / 1 l

Skladom 
580/1L
extra panenský kréta
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Golden Creta 1L - P.D.O. Messara Kréta vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek
€19,50
Jednotková cena: €19,50 / 1 l

Skladom 
380/1L
750ml EVOO Peloponez
Vysoký obsah polyfenolov
400/750ML2
organický evoo
Organický extra panenský olivový olej 1L Voliotis Family BIO kvalita, plný polyfenolov
€21
Jednotková cena: €21 / 1 l

Skladom 
190/1LOR
zelený olivový olej 1l
Vysoký obsah polyfenolov
190/1L
voliotis 2l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 2L extra jemný
€30
Jednotková cena: €15 / 1 l

Vypredané 
180/2L
blackrock
Vysoký obsah polyfenolov
200/BLACK
prémiový extra panenský olivový olej
Vysoký obsah polyfenolov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vysokopolyfenolový extra panenský olivový olej 500ml od Dakry Olive prémiový, nefiltrovaný, extrémne vysoký obsah polyfenolov
€36,90
Jednotková cena: €73,80 / 1 l

Skladom 
400/500P
Extra panenský olivový olej Peloponéz
Extra panenský olivový olej Voliotis Family 5L extra jemný
€69
Jednotková cena: €13,80 / 1 l

Skladom 
180/5L
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta  vôňa a dochuť horských bylín
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Extra panenský olivový olej Ladi (Tsouderos) 5L Kréta vôňa a dochuť horských bylín
€75
Jednotková cena: €15 / 1 l

Skladom 
568/5L
Extra panenský olivový olej SITIA Golden Creta 5L- P.D.O. SITIA Kréta  vyvážená klasika 380/SITIA5
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta  organické pestovanie - BIO certifikát
Novinka Akcia
BIO Extra panenský olivový olej Golden Creta 5l - P.D.O. Messara Kréta organické pestovanie - BIO certifikát
€86
€79,90
(–7 %)
Jednotková cena: €15,98 / 1 l

Skladom 
380/BIO5L
Extra panenský olivový olej Golden Creta 5L- P.D.O. Messara Kréta  vôňa zeleného jablka a paradajkových stoniek 380/5L
Skorý zber nefiltrovaný
Novinka Vysoký obsah polyfenolov
Zelený extra panenský olivový olej 5L Voliotis Family zelené olivy, plný polyfenolov
€86,90
Jednotková cena: €17,38 / 1 l

Skladom 
190/5L
organický BIO nefiltrovaný olivový olej
Organický extra panenský olivový olej 5L Voliotis Family BIO kvalita, plný polyfenolov
€89,90
Jednotková cena: €17,98 / 1 l

Skladom 
190/5LOR
5L Messinian Olivový olej Peloponéz
Vysoký obsah polyfenolov
400/5L

Ovládacie prvky výpisu

41 položiek celkom